طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی بی کربنات آمونیوم - سال ۹۹

چهارشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۹، ۰۸:۰۰ ق.ظ

طرح توجیهی بی کربنات آمونیوم - سال ۹۹

نمونه طرح توجیهی کامل تولید بی کربنات آمونیوم. بیکربنات آمونیوم یا آمونیوم هیدروژن کربنات با دو گرید صنعتی(Chemical) و خوراکی(Food) دارای کاربردهای متنوع و فراوانی است. این ماده در تولید بیسکوییت و کیک(عامل تخمیر)، مواد دارویی، نمکهای آمونیوم، مواد اطفاء حریق، تقویت کننده خاک و کود، لاستیکهای اسفنجی، دباغی چرم، سنتز کاتالیست، ساخت سرامیک، صنایع پلاستیک و... به کار می‌رود. عمده‌ترین کاربرد این ماده به عنوان ماده افزودنی جهت تخمیر مواد غذایی می‌باشد.

بررسی عرضه بازار(رقبا):
نیاز بازار کشور به بی‌کربنات آمونیوم در سالهای اخیر در درجه اول از طریق واردات از کشورهای چین و ایرلند تأمین شده است. علاوه بر این، بخشی از این نیاز نیز توسط واحدهای داخلی پاسخ داده شده است. طبق اطلاعات سازمان صمت، تاکنون در کشور برای 7 واحد تولیدی با ظرفیت حدود 32 هزار تن پروانه بهره‌برداری صادر شده است، با این حال به دلیل مشکلات مالی و کمبود نقدینگی این واحدها نتوانسته‌اند به ظرفیت اسمی برسند. در نتیجه سرمایه گذاری در واحدهای موجود و فعال شدن این واحدها می‌تواند به شکل گرفتن بازار داخلی، به تعادل رسیدن آن و پاسخگویی به تقاضا کمک به سزایی کند.

۹۹/۱۲/۱۳
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی