طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی تجهیز کارگاه تولید درب اتوماتیک

دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۹، ۰۸:۰۰ ق.ظ

طرح توجیهی تجهیز کارگاه تولید درب اتوماتیک

نمونه طرح توجیهی تأمین مالی برای جذب سرمایه گذار جهت توسعۀ مجموعۀ تولید دربهای اتومات آمادۀ دریافت است. احداث واحد تولید درب اتوماتیک با ظرفیت 30 هزار دستگاه در سال. این پروژه شامل تولید تجهیزات کامل درب اتوماتیک از قبیل اپراتور، چشمی یا چراغ مادون قرمز، ریموت و ... است. دربهای اتوماتیک با استفاده از چشمی‌های حساس به حرکت یا نور و یا با کمک ریموت کنترلهای الکترونیکی از راه دور باز و بسته می‌شوند. زیبایی بخشیدن به نمای ورودی ساختمانها، قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب اتوماتیک با توجه به نوع مراجعین، میزان ترافیک محل و حتی ساعات شبانه‌روزی از مهمترین وجوه تمایز درب اتوماتیک را از درب سنتی و دستی است.
عرضه بازار(رقبا):
در حال حاضر تجهیزات درب اتوماتیک عمدتاً از طریق واردات و اغلب از کشورهای چین، کره، ایتالیا، آلمان، هنگ کنگ و سنگاپور تأمین می‌شود. البته واحدهای تولیدی داخلی نیز در کشور وجود دارند که عمدتاً اقدام به اسمبلینگ این محصول می‌کنند. این در حالی است که دانش فنی و توان تولید این محصول در استان وجود دارد و قیمت داخلی آن از قدرت رقابت با نمونه خارجی نیز برخوردار است.

۹۹/۱۲/۱۸
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی