طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی تولید سیم و کابل افشان و معمولی

يكشنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۴، ۰۵:۱۷ ق.ظ

طرح توجیهی تولید سیم و کابل افشان و معمولی

نمونه طرح توجیهی کامل بررسی هزینۀ راه اندازی واحد تولید سیم و کابل افشان و معمولی، آمادۀ دریافت می‌باشد. کاربرد نهایی هر فلز تابع خواص آن می‌باشد. مهمترین خاصیت فیزیکی مس، قابلیت هدایت الکتریکی و حرارتی آن می‌باشد. مس بعد از نقره بالاترین قابلیت هدایت الکتریکی را دارد. به همین دلیل 50 درصد مصرف مس در جهان و با در نظر گرفتن کاربرد آلیاژهای مسی در 70 درصد آن مربوط به بخش صنایع الکتریکی و مخابرات است. همچنین هدایت حرارتی مس منجر به کاربرد آن در تولید مبدلهای حرارتی و بخصوص رادیاتور اتومبیل گردیده است. مقاومت به خوردگی مناسب مس منجر به کاربرد آن در صنایع کشتی سازی، اسکله سازی و صنایع شیمیایی شده است.انرژی الکتریکی از نیروگاهها با فشار قوی معمولاً بیش از 63 کیلوولت بفواصل طولانی منتقل شده و در مبادی ورودی مراکز و شهرها به فشار متوسط معمولاً 1 تا 63 کیلوولت تبدیل و در نهایت با فشار ضعیف کمتر از یک کیلو ولت جهت مصارف صنعتی، کشاورزی، و خانگی توزیع می‌شود. اگر انرژی الکتریکی خون جوامع در نظر گرفته شود سیستمهای انتقال و توزیع و یا به عبارت دیگر سیم و کابل رگهای جامعه و جهان صنعتی محسوب می‌شوند. سیم های روکش دار(با عایق PVC): محصولات این گروه اغلب شامل سیمهای معمولی ساختمانی، افشان و بند تخت می باشد که با تجهیزات و ماشین آلات ساده داخلی قابل تولید بوده و بخش کمی از این محصولات مربوط به محصولات تخصصی و با کیفیت ویژه عمدتاً در صنایع اتومبیل سازی، هواپیمایی و نظامی و کاربردهای آزمایشگاهی می‌باشد. در این رابطه واحدهایی از قبیل صنایع کابل کرمان، ایران پرتو، هادی برق و... فعالیت دارند. این گونه سیمها نیاز بازار را تا حد قابل قبولی پوشش می‌دهند و جزء پرمصرفترین نوع سیمها می‌باشند.

شما می‌توانید برای سفارش نوشتن طرح‌های توجیهی تولید انواع سیم و کابل خانگی و صنعتی(فشار قوی و فشار ضعیف) با 09354300400 تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی