طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی تولید شیرهای نیمه اتوماتیک کپسول گاز

چهارشنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۸، ۰۵:۵۵ ق.ظ

طرح تولید شیر نیمه اتوماتیک کپسول گازهای طبی و صنعتی

نمونه طرح توجیهی تولید شیر نیمه اتوماتیک کپسول گازهای طبی و صنعتی آمادۀ دریافت می‌باشد. شیرهای موجود تماماً چرخشی بوده و با عملکردی 100% فیزیکی و در زمان شارژ کپسول در کارخانجات تولید گازهای ذکر شده گاهاً به دلیل باز و بسته کردن فلکه شیر تولید گرما و یا جرقه‌های ریز کرده و عامل آتشگیری و یا انفجار و در نتیجه بروز خطرات و ضررهای مالی و جانی در کارخانجات می‌گردد که این امر به دلیل عمل فیزیکی اپراتور شارژ اجتناب‌ناپذیر است و سابقه این اتفاقات بخصوص در ایران به دلیل تولید و استفاده از شیرهای موجود تا به امروز بسیار بوده است.
این شیر به صورت اتوماتیک ساخته شده و بر روی سیلندر‌ها با فشار بالای 400 اتمسفر گاز طبی و صنعتی مانند اکسیژن، ازت، آرگون، استیلن، CO2 و... بسته می‌شود و تفاوتش با شیرهای مشابه در ابتکار و نوآوری است که در داخل و عملکرد شیر ایجاد شده است. برای سفارش خرید این طرح با 09354300400 تماس بگیرید.

۹۸/۰۹/۲۷
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی