طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی تولید فیلتر اکتیو هارمونیک

پنجشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹، ۰۸:۰۰ ق.ظ

طرح توجیهی تولید فیلتر اکتیو هارمونیک

نمونه طرح توجیهی کامل برای فیلتر اکتیو هارمونیک. هدف از این طرح، احداث واحد تولید فیلتر اکتیو هارمونیک با ظرفیت سالانه 25000 دستگاه می‌باشد. امروزه با فراگیر شدن استفاده از تجهیزات الکترونیکی و پردازنده‌های کامپیوتری، توجه به کیفیت توان برق افزایش پیدا کرده‌است. هرگونه اغتشاشی در شکل موج ولتاژ و یا جریان به گونه‌ای که باعث بروز اختلال در عملکرد تجهیزات شود، به عنوان مشکل کیفیت توان شناخته می‌شود. از جمله اثرات منفی وجود هارمونیکها، ترکیدن خازنها، تلف زیاد انرژی در اجزاء سیستم نظیر کابل، سیم، ترانسها و موتورهاست. فیلتر اکتیو هارمونیک قابلیت حذف مستقیم اغتشاشات هارمونیکی را دارد. اغتشاشات هارمونیکی عمدتاً در صنایع و مراکز تجاری، در ساختمانهای عمومی و اداری و مراکز انتقال و ارتباطی دیتا به وجود می‌آید که در آنها بارهای زیادی از قبیل کامپیوترها، سرورها، UPS، درایوهای AC/DC، یکسو کننده‌ها، شارژرهای باتری، تغذیه کننده‌های سوئیچینگ، لامپهای LED و ... استفاده می‌شوند.

عرضه بازار(رقبا):
علی‌رغم مصرف بالا و رو به رشد این محصول، در حال حاضر نیاز بازار کاملاً از طریق واردات تأمین می‌شود. کشورهای اصلی صادرکننده این محصول به ایران چین، آلمان، هنگ کنگ، تایوان، کره جنوبی، سوئیس و ایتالیا هستند. با این حال دانش فنی تولید این محصول در کشور وجود داشته و برخی تولیدکنندگان داخلی با اتکا به نیروی انسانی متخصص در کشور قادر به تولید این محصول هم برای بازار داخلی و هم برای صادرات هستند.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی