طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی تولید مس کاتدی به روش بیو اکسیداسیون و بیولیچینگ

مس یکی از عناصر مهم فلزی است و مانند صنعت فولاد، صنعت تولید مس از اهمیت زیادی در توسعه کشور برخوردار است. به طور کلی، مصرف این فلز به دلیل ارتباط مستقیم آن با فعالیت های صنعتی و اقتصادی یکی از شاخص های اصلی رشد اقتصادی است. این رابطه در یک پیگیری دقیق از روند و میزان مصرف این فلز در جهان و ایران برآورد شده است.
مصرف کننده مهم مس، مربوط به بازار هدف، تخمین زده می شود که صنعت ساخت و ساز باشد. همانطور که رشد تولید معادن مس در طول دهه های اخیر پدید آمده پیش بینی می شود که تولید جهانی مس در سال... از میزان 21 میلیون تن فراتر خواهد شد. پس از فولاد و آلومینیوم، مس در مقام سوم به عنوان پر مصرف‌ترین فلز جهان است. مصرف جهانی مس تصفیه شده در سال....... تقریباً دو برابر شده و با توجه به افزایش مطالبات از چین و هند و شرق آسیا، این روند تا سال 2020 ادامه می یابد. در این طرح، فرایند و فلوچارت تولید مس کاتدی به روش بیواکسیداسیون بصورت کامل آورده شده است. لطفاً برای تهیه و تنظیم طرحهای توجیهی مرتبط با این زمینه با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۱۲/۲۱
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی