طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی تولید کاغذ از کاغذ باطله(بازیافت کاغذ)

چهارشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۰۱ ق.ظ

طرح توجیهی تولید کاغذ از کاغذ باطله(بازیافت کاغذ)

مبحث بازیافت بی‌تردید از اصلی‌ترین مباحث زندگی بشر در هزارۀ سوم است. با توجه به پائین بودن میزان بازیافت در کلیۀ تولیدات در سطح جهان اهمیت سرمایه‌گذاری در این حوزه در آیندۀ روشن است.
می‌توان گفت صنعت بازیافت در مقایسه با صنایع تولیدی در مرحلۀ نوزادی است. در این میان اما بازیافت کاغذ از رشد بهتری برخوردار بوده است.
هرچند در بهترین حالت(در کشور ژاپن) کمتر از نیمی از کاغذ تولیدی بازیافت می‌شود. در ایران اما صنعت کاغذ بطور کلی و تولید از بازیافت بطور خاص کاملاً توسعه نیافته است و کشور در این زمینه کاملاً به واردات متکی است.
جنبۀ مثبت این طرح حاضر اتکای کامل آن بر تجهیزات و مواد اولیۀ داخلی است. مساحت مورد نیاز این طرح ...هکتار می‌باشد. ظرفیت تولید این طرح نیز ....تن در سال می‌باشد. برای تهیه و تنظیم و نگارش طرح های توجیهی صنایع بازیافت میتوانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۱۲/۱۱
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی