طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی تولید کنسانتره فلورین

سه شنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۹، ۰۸:۰۰ ق.ظ

طرح توجیهی تولید کنسانتره فلورین

نمونه کامل گزارش امکان سنجی تأسیس کارخانۀ تولید کنسانتره فلورین آمادۀ دریافت است. با توجه به گستردگی کاربردهای فلورین و نیز زنجیره ارزش طولانی این ماده معدنی، فرآوری آن یکی از الزامات توسعه صنعتی در کشور است. به ویژه آنکه استان... یکی از معدود استانهای برخوردار از منابع معدنی غنی فلورین در کشور به شمار می‌رود. باید افزود فلورین پنجمین عنصر استراتژیک جهان است و با توجه به کاربرد آن در صنایع تولید ریزپردازنده‌ها و نیز صنایع هسته‌ای، توسعه زنجیره آن برای کشورها اهمیت زیادی دارد.

تقاضای بازار(مشتریان):
تقاضای فلورین بیش از هر چیز به نوع کاربرد آن بستگی دارد. این محصول در صنایع متنوعی مانند صنایع شیمیایی، صنعت سرامیک و شیشه، صنعت سیمان و نیز صنایع های-تک همچون صنعت اپتیک و صنعت الکترونیک به کار می‌رود. با این حال بالغ بر 95% از مصرف آن به صنایع تولید الکترود، آلومینیوم و فولاد اختصاص یافته است. با توجه به روند رو به رشد صنعت فولاد در استان و همچنین تمرکز واحدهای تولید کاشی و سرامیک در استان، فلورین با تقاضای زیادی در استان مواجه است. مضاف بر این تقاضای زیادی برای صادرات این محصول وجود دارد. کشورهای ترکیه و هند مهمترین خریداران فلورین کشور هستند.

۹۹/۱۲/۱۹
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی