طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی ساخت سیلوی فلزی استوانه ای مکانیزه ذخیره سازی غلات

دو نمونه طرح توجیهی بسیار کامل بهمراه جداول مالی، مطالعات فنی و اقتصادی و مطالعه بازار برای احداث سیلو های فلزی و بتنی استوانه ای مکانیزه جهت ذخیره سازی غلات، گندم و... آمادۀ دریافت میباشد. امنیت غذایی از دیرباز یکی از مشغولیت‌های مهم فکری بشر بوده است. مفهوم امنیت غذایی، دسترسی به غذای کافی است و با رشد سریع جمعیت، این دسترسی و اطمینان از تداوم آن، روزبه‌روز اهمیت بیشتری یافته است. امنیت غذایی در مفهوم محدودتر یعنی وجود ذخایر و مقررات لازم برای اداره آن‌ها و استفاده از این ذخایر در مواقع توقف یا کاهش ناگهانی عرضه، به دلیل کاهش تولید یا کاهش واردات آن است. به‌خصوص اگر این محصول از اهمیت حیاتی برخوردار باشد.
در کشورهای درحال‌توسعه، تولید کمتر از تقاضا و مصرف، پایین‌تر از نیازهای تغذیه‌ای افراد است و نبود تعادل، یکی از دلایل عدم امنیت غذایی است. شرایط تغذیه افراد جوامع مختلف جهان، وابستگی آن‌ها به بازارهای جهانی، نقش انحصاری عرضه‌کنندگان مواد غذایی، قدرت تأثیر آن‌ها در مسیر بازارهای جهانی و استفاده از آن به‌عنوان حربه سیاسی ازجمله شاخص‌هایی هستند که دلالت بر ضرورت سرمایه‌گذاری و تلاش در افزایش تولید محصولات استراتژیک در کشورهای درحال‌توسعه را بیشتر نمایان می‌نمایند. یکی از رشته‌هایی که سرمایه‌گذاری در بهینه کردن تولید در آن بخش را موجه می‌سازد فعالیت‌های کشاورزی است.
چنانچه توسعه کشاورزی و روند صنعتی شدن جامعه دریک راستا باشند، می‌توانند با پشتیبانی یکدیگر زیربنای اقتصادی جامعه را قوام بیشتری ‌بخشند. مدرنیزه کردن کشاورزی در مراحل: کاشت، داشت، برداشت و نگهداری اصولی محصول تولیدی، زیربنای محکمی به‌سوی صنعتی شدن ایجاد می‌کند و رابطهۀ پویا میان این دو بخش، کاربردهای بسیار مهمی در شیوه‌های تخصیص منابع سرمایه‌ای کمیاب دارد.
مطالعه و بررسی میزان سطح زیر کشت، تولید، ذخایر و واردات و صادرات محصول گندم دنیا و برخی کشورهای مطرح در این زمینه به‌عنوان کالایی استراتژیک و دخیل در معادلات اقتصادی و حتی اجتماعی و سیاسی، از اهمیتی خاص برخوردار است. شما میتوانید برای تهیه و تنظیم طرحهای توجیهی مرتبط با احداث سیلو و کارخانۀ آرد با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی