طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی سرمایه گذاری احداث مجموعه و مجتمع تجاری اداری

نتایج مطالعات و بررسی‌های انجام شده در این طرح نشان می‌دهد که تمرکز امکانات و مراکز تجاری و سایر نیازهای مبادلاتی و خدماتی به صورت نامتوازن بیشتر در مکانهای شلوغ و پر ترافیک شهر پراکنده شده است. که این موضوع به هیچ عنوان متناسب با موقعیت ویژه شهر... نمی‌باشد و مشکلات فراوانی از لحاظ دسترسی و ارائه خدمات به وجود آورده است. لذا بر آن شدیم تا با استفاده از جلب سرمایه گذار و حمایت‌های شهرداری...... پروژۀ فوق را پیگیری کرده و به سرانجام برسانیم.
هدف از ایجاد این مجتمع تجاری، ایجاد مجتمع بازی‌های آبی، هایپرمارکت، پارکینگ، غرفه‌های تجاری، فضای اداری، رستوران و فست‌فود، شهربازی سرپوشیده، محوطه‌سازی و فضای سبز و... می‌باشد. برآورد تقریبی هزینه‌های سرمایه‌گذاری پروژه حکایت از آن دارد که غالب این هزینه‌ها مرتبط با هزینۀ تملک عرصه، هزینۀ ساخت ابنیۀ پروژه، هزینۀ جواز و عوارض پروانه و تغییر کاربری، محوطه‌سازی و فضای سبز و... می‌باشد. برای تهیه و تنظیم طرحهای توجیهی مرتبط با ساخت پروژه های ساختمانی(ساختمان های تجاری-اداری-تفریحی و... میتوانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۹/۱۳
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی