طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی سوخت رسانی به کشتی‌ها(بانکرینگ،کترینگ،هتلینگ)

یک نمونه طرح توجیهی تهیه شده در سال95 برای ایجاد مجموعه و اسکله سوخت رسانی دریایی بانکرینگ(Bunkering) به کشتی ها و شناورهای عبوری(به همراه کترینگ و هتلینگ) با 3 فصل مطالعات کامل فنی، بازار و اقتصادی در 161صفحه آمادۀ دریافت می‌باشد. اقامتگاه موقت و هتل دریایی برای مراجعین، ارائه خدمات درمانی، تعویض روغن، شستشو و تعمیرات کشتی‌ها و شناورها در ساحل، تأمین کارگر و خدمه و تعویض آنها، آزمایشگاه کنترل کیفیت و بازرسی فراورده‌های نفتی، تأمین آذوقه، آب آشامیدنی و کترینگ و... از دیگر خدمات پیش‌بینی شده در این طرح می‌باشد.
با توجه به موقعیت مکانی محل اجرای طرح........ و عبور ......کشتی در سال از این منطقه، پیش‌بینی می‌شود که ظرفیت پروژه سال به سال افزایش یابد و در ده سال اول فعالیت با افزایش تدریجی همراه باشد. برای تهیه و تکمیل فرمهای طرح توجیهی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۵/۲۶
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی