طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی سیم،مفتول،کابل و هادی آلومینیومی مغزی فولادی ACSR

نمونه طرح توجیهی تولید سیم و کابل آلومینیومی با مغزی فولادی(اِی سی اِس آر) در قالب فایل Word و PDF آمادۀ دریافت می‌باشد. هرگاه به منظور ازدیاد مقاومت مکانیکی هادی آلومینیومی درون هادی را با رشته های فولادی تقویت کنند سیمی با قابلیت الکتریکی و مکانیکی مناسبی به دست می آید که بر سایر هادی ها برتری داشته و بطور گسترده ای در خطوط هوایی فشار متوسط توزیع مورد استفاده قرار می گیرد. این هادی ها به طور اختصار سیم آلومینیوم فولاد نیز گفته می‌شود. امروزه صنعت برق یکی از حیاتی ترین صنایع یک کشور به حساب می آید. در این میان شبکه های توزیع انرژی الکتریکی، محل تلاقی مشترکین صنعت برق می باشد. چون بیشترین سرمایه گذاری در زمینه برق به خطوط انتقال و توزیع مرتبط می شود. پس باید یادگیری صحیح، به کار بردن استانداردها، نوآوری و انتقال دانش فنی برای کار آموزان برق شدیداً احساس می شود. اصطلاح کابل به یک یا چند رشته هادی عایق شده که دارای یک یا چند روکش مشترک باشند اطلاق می شود.
با توجه به عواملی مانند میزان هدایت الکتریکی، قیمت،فراوانی در طبیعت و امکان انجام عملیات تغلیظ، دو فلز مس و آلومینیوم بعنوان عمده ترین هادیها در ساخت کابل های قدرت مورد مصرف قرار میگیرند .خلوص مسی که برای سیم و کابل بکار می رود 99.9درصد می باشد و به صورت آنیل شده مورد استفاده قرار می گیرد .هدایت الکتریکی مس آنیل شده در استاندارد(International Anealed Copper Standard) معادل 100 انتخاب گردیده و هدایت الکتریکی بقیۀ فلزات نسبت به درصدی از این مقیاس سنجیده می شوند. هدایت الکتریکی آلومینیوم 1350 که در صنعت سیم و کابل بکار می رود طبق استاندارد 233 ASTM مشخص گردیده و در حدود 61% IACS می‌باشد. حداقل خلوص آلومینیوم مورد استفاده در کابل ها در این استاندارد 99.5درصد تعیین گردیده است.

شما می‌توانید برای سفارش خرید این طرح توجیهی با 09354300400 تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی