طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی شهرک و دهکده تفریحی توریستی گردشگری سلامت

گسترش صنعت گردشگری علاوه بر نقش و تأثیر آن در ابراز هویت ملی، موجب ارتقای ابعاد وسیع اقتصادی از جمله ایجاد فرصت‌های شغلی، درآمدزایی، کاهش فقر و گسترش عدالت اجتماعی و رفاه در جامعه می‌شود.
به گفته دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، در سال‌های اخیر خاورمیانه بیشترین رشد را در زمینه گردشگری داشته است، لیکن جایگاه ایران در بازار بزرگ گردشگری جهانی کمتر از کشورهای استونی، قبرس، اروگوئه و حتی کشور کوچک بحرین بوده و تنها در کمتر از یک درصد از بازار گردشگری جهان سهیم می‌باشد.
یکی از عوامل اثر گذار بر توسعه صنعت گردشگری در کشور، عدم تمایل بخش خصوصی به سرمایه‌گذاری در این صنعت به علت عدم سودآوری، حمایت ناکافی دولت و اقدامات سلیقه‌ای و محدودکننده از سوی برخی مقامات غیرمسوول می‌باشد. دولت می‌تواند با کاهش تصدی گری خودو از طریق فراهم نمودن زیر ساخت‌های فناوری در صنعت گردشگری نسبت به ایجاد تسهیلات و رفع موانع سرمایه‌گذاری و افزایش منابع برای توسعه این بخش گامهای مؤثری بردارد.
کشور جمهوری اسلامی ایران دارای مجموعه‌ای از فرصت‌های گردشگری است، این موضوع نه تنها در آثار تاریخی، مذهبی و جاذبه‌های طبیعی بلکه در هنجارهای فرهنگی و ارزش‌های دینی آن نیز نهفته است. به ترتیبی که اگر فرصت‌ها و امکانات گردشگری را در کنار آداب مهمان‌نوازی، پذیرایی گرم و صمیمانه از گردشگران قرار دهیم، باید بپذیریم که کشورمان دارای یکی از بهترین گنجینه‌های گردشگری جهان می‌باشد.در زمانی که تور‌های طبیعت گردی، گردشگری سلامت و نظایر آنها در دنیا متداول بوده و برنامه‌های توسعه اقتصادی اجتماعی کشور نیز بدانها توجه نموده است، ضروری می‌نماید برای جذب گردشگر داخلی وخارجی ترتیباتی اتخاذ گردد تا آنان با بخش دیگری از توانمندی‌های موجود در کشور، آشنا گردند.
به کلام دیگر ‌باید از فرصت‌ها و امکانات گردشگری کشورمان به نحوی استفاده کرد تا صنعت گردشگری، توسعه یافته و جایگاه کشور جمهوری اسلامی ایران در رتبه‌بندی سازمان جهانی گردشگری، ارتقا یابد. توریسم درمانی، رشته‌ای از توریسم است که امکان ارائه خدمات پزشکی را ضمن خدمات توریستی به خارجیان فراهم می‌آورد. مهم‌ترین قطب های توریسم درمانی کشورهایی نظیر هندوستان، سنگاپور، تایلند و فلیپین هستند و ایران نیز از قابلیت‌هایی برخوردار است که می‌تواند جایگاه ممتازی در توریسم درمانی جهان بیابد. بنابراین به عنوان جنبه‌ای از صادرات خدمات محسوب می‌گردد.

در این طرح توجیهی، کلیۀ هزینه‌ها و درآمدهای مرتبط بصورت جداول مالی کامل آورده شده است. بر اساس این محاسبات، در این مجموعه و کمپینگ گردشی اقامتی، علاوه بر درآمدزایی از محل ارائه خدمات تفریحی-ورزشی-درمانی که خود شامل مواردی همچون درآمد از مجموعه تفریحی ورزشی، درآمد از کلینیک و داروخانه، درآمد از استخر، درآمد از کتابخانه و سالن کامپیوتر، درآمد از کارگاه صنایع دستی، رستوران، کافی شاپ، شهربازی، آرایشگاه، خشکشویی، آتلیه و... می‌باشد، درآمدزایی از محل ارائه خدمات اقامتی-فروشگاهی همچون درآمد از مجموعه خدماتی شامل درآمد از سالن اجتماعات و برگزاری مراسمات، درآمد از نمایشگاه صنایع دستی، درآمد از گالری هنری، درآمد از ویلا و سوئیت و آلاچیق‌ها، درآمد از هتل آپارتمان، درآمد از خانه‌های روستایی و سیاه چادرهای عشایری، درآمد از خانه‌های روستایی سبک قدیم، درآمد از هایپر مارکت و... نیز در نظر گرفته شده است. مضافاً اینکه درآمدزایی از محل فروش ماهی، ماکیان و صیفی‌جات نیز در این مجموعه دیده شده است.

برای تهیۀ طرحهای توجیهی به منظور اخذ مصوبه و جواز تأسیس برای ارائه به سازمان گردشگری، شهرداری، فرمانداری و استانداری میتوانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۹/۰۸
مهندس تـألّـهی

احداث تفرجگاه و شهربازی و پارک- طرح توجیهی شهرک سینمایی- کمپ گردشگری

احداث شهر بازی رو باز - طرح منوریل یا تراموا - برج تجاری اداری مسکونی

بازیافت تایرهای فرسوده - سالن‌های ورزشی چندمنظوره - مجموعه گردشگری

تهیه و تنظیم نمونه طرح های توجیهی گردشگری سلامت و توریسم درمانی

تهیه و تنظیم گزارش طرح توجیهی شهرک پزشکی سلامت با مشارکت شهرداری

توجیه فنی و اقتصادی دهکده توریستی- طرح دهکده سلامت- مجوز دهکده گردشگری

دانلود طرح توجیهی منطقه نمونه گردشگری- توجیه فنی و اقتصادی- مصوبه

شهربازی سرپوشیده - میادین ورزشی روباز و سرپوشیده - هتل آپارتمان

شهرک سلامت- شهرک ویلایی- شهرک صنعتی- شهرک گردشگری- جواز شهرک مصنوعی

طرح توجیه فنی مالی و اقتصادی راه اندازی مجموعه ورزشی رفاهی فرهنگی

طرح توجیهی باغ وحش - هایپر استار - باغ پرندگان - ایجاد کلینیک پزشکی

طرح شهرک گردشگری و میراث فرهنگی- تهیه گزارش توجیهی شهرک گردشگری ساحلی

قیمت نمونه طرح توجیهی 95 بررسی هزینۀ های ایجاد شهرک گردشگری سلامت

نمایندگی فروشگاههای زنجیره ای خارجی - پارکینگ طبقاتی سازه ای

نمونه گزارش امکان سنجی ایجاد شهرک گردشگری تفریحی توریستی.PDF

نوشتن طرح توجیهی ساخت مجتمع‌های تجاری خدماتی با پارکینگ‌های طبقاتی

هتل و هتل آپارتمان و کمپینگ - کارخانه مدرن خانه سازی پیش ساخته

پارک ماهیان زینتی - پارک آبی - تله کابین - پاتیناژ - کیوسک مطبوعاتی

پلهای عابر پیاده(مکانیزه و ساده) - ساخت کافی شاپ و رستوران در پارک ها

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی