طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی لوله های آبیاری تاشو دریچه دار(هیدروفلوم)

نمونه طرح توجیهی تولید لوله آبیاری هیدروفلو(لوله های پلاستیکی پلی اتیلنی) آمادۀ دریافت می‌باشد. لوله های هیدروفلوم که برای آبیاری سطحی ازجمله آبیاری مزارع کشاورزی و باغات کاربرد دارد از جمله مواد پلی اتیلن سبک به همراه مواد افزودنی جهت محافظت در برابر اشعه نور خورشید به عنوان Anti UV  تولید می شود. روش آبیاری با لوله‌های دریچه دار با هدف جلوگیری از اتلاف آب در جوی‌های سنتی، ابتدا در سال 1953 در ایالات نبراسکا آمریکا، با استفاده از لوله‌های آهنی ابداع گردید که با پیشرفت علوم مواد پلیمری، لوله های پلاستیکی جایگزین لوله‌های قبلی شده است. در سال 1372 این روش آبیاری با نام تجاری هیدروفلوم(که معادل فارسی آن سرسره آبی است)، برای نخستین بار توسط شرکت صنایع پلاستیک آریا تولید و برای آبیاری 84 هکتار مزارع طرح عظیم توسعه نیشکر و صنایع جانبی در استان خوزستان مورد استفاده قرار گرفت. نتایج مطلوب بکارگیری این روش آبیاری که سریعترین، آسانترین و با صرفه ترین راه آبیاری نام گرفته، موجب گردید که اکنون پس از گذشت بیش از دو دهه، این روش آبیاری که با عنوان آبیاری کم فشار نیز شناخته می‌شود، در دورترین نقاط کشور نیز مورد استفاده قرار گیرد.
مزیت‌های اجرایی(در مقایسه با دیگر روش های آبیاری):
1-عدم حساسیت به کیفیت آب به لحاظ شوری و غیره که حتی میتوان از آب های گل آلود نیز استفاده کرد.
2-عدم نیاز به پمپ و فیلتر
3-عدم نیاز به نیروی متخصص ، سرعت و سهولت نصب، بکارگیری و نگهداری
4-حداقل سرمایه گذاری(در حدود 8% سرمایه گذاری اجرای آبیاری تحت فشار)
5-عدم نیاز به انرژی

آبیاری ثقلی با لوله های هیدروفلوم از سریع ترین، آسان ترین و با صرفه ترین راه های آبیاری می باشد. شما می‌توانید صرفاً برای تهیۀ و تنظیم این طرح با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی