طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی لوله‌های پلی‌اتیلنی توزیع گاز، آب و فاضلاب

نمونه طرح توجیهی هزینۀ راه اندازی کارخانۀ تولید لوله‌های پلی‌اتیلنی تک جداره، دوجدارۀ کاروگیت و لوله‌های پلی اتیلن تقویت شده با ورق گالوانیزۀ فولادی آمادۀ دریافت می‌باشد. ویژگی‌های خاص لوله‌های تولیدی این مجموعه و برخی از مزایای ذکر شده از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند که در زیر به آنها اشاره می‌گردد:
1)    وزن بسیار پایین: در مقایسه با لوله های فولادی، چدنی و حتی لوله های پلی اتیلن اسپیرال معمولی که از نظر صرفه اقتصادی می‌تواند منجر به صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه های تمام شده پروژه‌ها شود.
2)    سفتی حلقوی(ring stiffness) بالا: به دلیل استفاده از ورق فولادی و طراحی خاص شکل پروفیل ورق فولادی استفاده شده براحتی سفتی حلقوی در رده های بالای SN8 قابل دسترسی و ساخت می‌باشد.
3)    اتصال آسان لوله ها: به دلیل سیستم اتصال الکتروفیوژن که سرعت نصب و اتصال لوله ها را بسیار بالا برده و یک اتصال محکم و قابل اعتماد از نظر استحکام و عدم نشتی در محل اتصال را فراهم می‌نماید.
4)    عدم نیاز به ماشین آلات سنگین و حجیم جهت نصب و جوشکاری
5)    قابلیت نصب لوله در انواع خاک با مشخصات شیمیایی: از آنجا که پلی اتین یک ماده مقاوم در برابر عوامل خورنده و شیمیایی است لذا این لوله ها را می‌توان بدون هیچ نگرانی در هر اقلیم خاکی و شرایط محیطی زمین نصب و بهره برداری نمود.
6)    عدم نیاز به نصب تجهیزات حفاظتی مانند حفاظت کاتدیک و غیره
7)    حمل و نقل آسان: با توجه به مقاومت در برابر ضربه و سهولت بارگذاری در جابجائی این لوله ها بیشتر بوده و درصد خرابی و از بین رفتن لوله در اثر حمل و نقل صفر بوده و این نوع لوله ها ضایعات حمل و نقل ندارد. ضمنا با توجه به وزن کمتر این نوع لوله ها هزینه حمل آن بسیار کمتر از نمونه های فولادی است.
8)    داشتن عمر طولانی: این لوله دارای دورة مصرف طولانی بوده و دوره کارکرد این لوله ها حداقل پنجاه سال در نظر گرفته میشود که با توجه به هزینه های بسیار پایین نگهداری استفاده از این نوع لوله به صرفه تر خواهد بود. در حالیکه برای انواع دیگر لوله عمر بسیار پایین تری در نظر گرفته شده است.
9)    تولید پاک: علی‌رغم اینکه تولید انواع دیگر لوله همراه با تولید مواد پسماند و حتی شیمیایی خطرناک است اما تولید این لوله ها بدون ایجاد آلودگی های زیست محیطی است به طوریکه هیچگونه ایجاد مواد آلاینده و شیمیایی در حین تولید نشده و هیچگونه پسماندهای زیان آوری نیز به واسطه تولید این لوله ها ایجاد نمی‌شود. همچنین پس از تولید نیاز به انجام هیچگونه فرایندی(مانند پوشش و...) نبوده و لوله تولیدی آماده مصرف می‌باشد.
10)    حداقل حفاری: با توجه به سبکی و سهولت نصب در این لوله ها می‌توان عرض ترانشه را به حداقل رساند که این امر از دو جنبه حائز اهمیت است، اول اینکه رفتار تقابلی خاک و لوله را مطلوب تر ساخته و دوم هزینه های اجرایی مرمت نوار حفاری و مشکلات حمل و عودت خاکهای حفاری شده را کاهش می‌دهد. برای تهیۀ این طرح توجیهی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۶/۱۴
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی