طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی ماده ضدعفونی کننده سطوح بیمارستانی و تجهیزات بیمارستان

نمونه طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح تولید ماده ضدعفونی کننده سطوح بیمارستانی و تجهیزات بیمارستانی آمادۀ دریافت می‌باشد. ضدعفونی‌کننده ها یا مواد آنتی سپتیک دسته‌ای از مواد هستند که در سطح پوست، بدن و در بافت‌های زنده استفاده می‌شوند و با اثر بر باکتری‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها، اسپور باکتریها و سایر ارگانیسم‌ها آن‌ها را از بین می‌برند و یا از رشد آنها جلوگیری می‌کنند. گندزداها مواد پاک کننده ابزار، وسایل، لباس‌ها، کاشی‌ها، وان حمام، دستشویی و حمام هستند. مواد گندزدا برای پاکیزگی سطوح غیر زنده و مواد ضد عفونی کننده برای بافتها و موجودات زنده به کار میروند. ضدعفونی کننده‌ها و گندزداها تنها برای استعمال خارجی است و از ورود آنها به دهان، چشم، گوش و دستگاه تنفسی جدا باید جلوگیری کرد. برای سفارش نوشتن و تهیه و تنظیم این طرح با 09354300400 تماس بگیرید.

نظرات  (۱)

۲۷ مرداد ۹۵ ، ۱۶:۱۴ حسین نوروزی
سلام علیکم
احتراماً پیرو کفتگوی تلفنی، من نیازمند "طرح توجیهی ماده ضدعفونی کننده سطوح بیمارستانی و تجهیزات بیمارستان" هستم، به ویژه بخش بازار داخلی ایران، میزان واردات و انواع محصولات در سطوح مختلف Disinfection برای من اهمیت دارد.
ممنون

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی