طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی مالی کامل اکریلونیتریل(سال ۹۹)

سه شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۹، ۰۸:۰۰ ق.ظ

طرح توجیهی مالی کامل اکریلونیتریل(سال ۹۹)

نمونه طرح توجیهی بررسی هزینه های راه اندازی کارخانه تولید اکریلونیتریل. آکریلونیتریل ماده اولیه اصلی در صنایع نساجی، پلاستیک، بسته‌بندی و همچنین صنعت خودرو است. در صنعت نساجی، کاربرد اصلی این ماده تولید الیاف پلی آکریل است که خود ماده اولیه تولید فرش ماشینی به حساب می‌آید. آکریلونیتریل طی واکنشی گرمازا در فرآیندی موسوم به آموکسیداسیون پروپلین، از ترکیب پروپلین و آمونیاک تولید می‌شود.

عرضه بازار(رقبا):
امروزه عموم کشورهایی که سالانه بیش از 60 هزارتن اکریلونیتریل مصرف می‌کنند و مواد اولیه تولید آن نیز را در اختیار دارند، موفق به تولید این محصول شده‌اند. ایران تنها کشوری است که علیرغم دسترسی کامل به مواد اولیه و با وجود تقاضای شدید، واحد تولیدی آکریلونیتریل ندارد. عمده نیاز کشور در حال حاضر از طریق واردات تأمین می‌شود. این در حالی است که با توجه به کاربرد آکریلونیتریل در صنایع نظامی، واردات آن به دلیل تحریمها با محدودیت شدید مواجه شده‌است.

۹۹/۱۲/۱۲
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی