طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی مجتمع تجاری-اداری-فرهنگی-اقامتی-خدماتی و گردشگری

منطقۀ محل اجرای طرح به علت قابلیت‌های منطقه‌ای همیشه مورد توجه قرار داشته و از دیرباز جایگاه و اهمیت ویژه‌ای نیز برای این استان در تمامی کشور و حتی سایر کشورها تخصیص یافته است.
استان محل اجرای طرح دارای موقعیت استراتژیک و اصلی‌ترین محورهای ارتباطی به احاظ دسترسی سریع به بازارهای کشورهای مجاور محسوب می‌گردد.
محل طرح به عنوان یکی از مهمترین کانون های ارتباطی با کارکردهای متنوع اجتماعی دارای جایگاه ویژه‌ای درشهر می‌باشد.
مهمترین نقشهای طرح عبارتند از:
1) نقش مدنی، 2) نقش اجتماعی، 3) نقش فرهنگی، 4) نقش سیاسی، 5) نقش اقتصادی
با عنایت به مطالب بالا و وضعیت ناهمگون و مغشوش حال حاضر، لزوم بازنگری و مطالعه گسترده برای بازگردانیدن نقش‌های با اهمیت و حساس شهری به آن ضرورت پیدا می‌کند. انجام مطالعات و تهیه طرح ویژه مجتمع‌های شهروند انجام پذیرفت. در این طرح مطالعه کمبودها و نارسائی‌های شهر و موقعیت مجتمع‌ها به عنوان یکی از نقاط کانونی حساس و پر اهمیت و ضرورت تبدیل آن به یک فضای مدنی همراه با رفع نابسامانی های آزار دهنده حرکتی(سواره و پیاده) مطرح گردیده و طرحی تحت عنوان طرح مصوب در کمیسیون ماده پنج به تصویب رسیده که منوط به انجام اصلاحات خاص می‌باشد.
کاربری زمین و بناها و فضاها در محدوده پروژه ها:
در توزیع فعالیت ها در این مجموعه دو اصل رعایت شده است یکی ، تعیین کاربری‌های مختلط در ساختمان ها به نحوی که سازگار و مکمل باشند؛ و دوم، رعایت سلسه مراتب در مقیاس‌های کارکردی(رده‌های شهری، منطقه‌ای، ناحیه‌ای و محله‌ای) در اختصاص دادن کاربری‌ها و فعالیت‌های مناسب به هر یک از محدوده‌های طرح می‌باشد که اولویت با فعالیت‌های مدنی و فرهنگی است. برای سفارش نوشتن طرح‌های توجیهی ساختمانی(ساخت مجتمع‌ها و ساختمان های تجاری، اداری، خدماتی، مسکونی، مرکز خرید و... می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۱)

میخوام طرح توجیهی را مطالعه کنم

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی