طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی محصولات چوبی-مبلمان منبت کاری-مبل های سنتی

نمونه طرح توجیهی بانکی برای توسعۀ واحد تولید مبلمان، مصنوعات چوبی، میز نهار خوری و... آمادۀ دریافت می‌باشد. صنعت مبلمان از جمله صنایعی است که تنوع محصولات در آن زیاد می باشد و به سبب این تنوع، دسته بندی های مختلفی برای این محصولات وجود دارد، اما متعارف ترین دسته بندی بصورت سه گروه محصولات زیر می‌باشد:
- گروه محصولات استیل(کلاسیک)
- گروه محصولات راحتی(مدرن)
- گروه محصولات صفحه‌ای–اداری
مبلمان استیل یا کلاسیک: شامل مبلمانی است که اسکلت اصلی آن تنها از جنس چوب می‌باشد که این چوب نیز در مواردی با انجام فرایندهای خراطی و منبت کاری دارای جلوه خاصی از هنر و زیبایی است. این نوع مبلمان معمولاً دارای مصارف خانگی است و اغلب در اتاقهای پذیرایی استفاده می‌شود.
مبلمان راحتی: در این نوع مبلمان عموماً از اسکلت چوبی و یا فلزی استفاده می‌شود و روکش آن نقش بسزایی در شکل دهی مبل دارد. این نوع مبلمان علاوه بر مصارف خانگی دارای مصارف اداری نیز می‌باشد.
مبلمان صفحه‌ای–اداری: مبلمان صفحه ای–اداری نیز نوعی از مبلمان می‌باشد که هم دارای مصارف اداری و هم خانگی است. نوع صفحه ای آن عمدتاً برای تولید انواع میزها، کمدها و فایل ها و حتی تختخواب و امثالهم استفاده می‌شود. علاوه بر آن انواع صندلی هاست که می تواند مصارف اداری و یا خانگی داشته باشد. برای سفارش خرید این طرح و یا نوشتن طرح‌های توجیهی مرتبط با صنعت چوب و مبلمان، با 09354300400 تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی