طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی وام بانکی برای خرید تریلی،کامیون،کشنده،کامیونت،اتوبوس

حمل و نقل از بخش‌های مهم و زیربنایی اقتصاد است و نقش تعیین کننده‌ای در رشد و توسعه دارد. راه اندازی یک شهرک حمل و نقل، در روند ترانزیت جاده‌ای و ساماندهی آن مؤثر خواهد بود.
خدمات حمل و نقل امروزه از دو جنبه بسیار مهم، یکی ایجاد اشتغال و دیگری ارزش افزوده و درآمد(خصوصاً برای کشورهای در حال توسعه و جهان سوم) حائز اهمیت است و میلیون‌ها نفر از مردم دنیا از این راه روزگار می‌گذرانند. کشور ما نیز با بها دادن به این گروه از خدمات، می‌تواند با اتکا به نیروهای سخت‌کوش و توانا هم‌زمان با افزایش کمی خدمات، بر کیفیت آن نیز بیش از پیش افزوده و دورنمای امیدبخشی از گسترش این خدمات را ایجاد نماید.
امروزه گسترش خدمات حمل و نقل به گونه‌‏ای است که حتی فهرست‏‌بندی جامع شاخه‏‌های مربوط به آن مشکل است اما به صورت کلی این رشته از خدمات شامل خدمات حمل و نقل داخل شهری، جاده‌ای، ریلی و هوایی می‌باشد. توسعه صنعت حمل‌ونقل به خصوص در بخش جاده‌‏ای و ترانزیت موجب افزایش رقابت اقتصادی، توسعه مناسب و بهینه نیروی کار و افزایش درآمدهای ملی می‏‌شود. اهمیت این صنعت در اقتصاد ملی، به حدی است که بسیاری از صاحب نظران آن را پلی برای رسیدن به توسعه پایدار معرفی می‏‌کنند و معتقدند همزمان با توسعه صنعت و تجارت در ایران، نوسازی و بازسازی کامیون‏های باری کشور نیز باید مورد توجه قرار گیرد. و سرانجام این که حمل و نقل جاده‏‌ای در مناسبات اجتماعی و اقتصادی امروز نقش تعیین‏ کننده‌‏ای یافته است. صنعت حمل و نقل و حمل و نقل نوین در ایجاد تمدنی که از آن با نام«تمدن قرن بیستم» یاد می‌‏شود، بیشترین سهم را داشته و یار بشر در انقلاب صنعتی بوده است. برای تهیه و تنظیم این طرح می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی