طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی پایانه ارائه خدمات انبارداری،بسته بندی و عرضه میوه

یک نمونه طرح توجیهی ترمینال ارائه خدمات سورتینگ، بسته بندی و نگهداری میوه و محصولات کشاورزی آماده دریافت می‌باشد. فرایند انجام کار در پایانه بدین صورت است که محصولات وارد شده به پایانه پس از سورتینگ و گریدینگ و قبل از بسته بندی باید مورد شست و شو و اجرای تیمارهای واکس و قارچ کش قرار گیرند. از آنجایی که تولیدات کشاورزی حتی پس از برداشت زنده بوده و سلولهای آن ها تنفس دارند و همین عامل باعث فساد در میوه‌ها و سبزی‌ها می‌شود. بنابراین به کاربردن روش‌ها و اجرای تیمارهایی که باعث کند شدن و به تعویق افتادن فساد محصولاتی که در انبار و سرد خانه برای مدت طولانی قرار است نگهداری شوند، مفید و حتی گاهی ضروری می‌باشد.
اجرای تیمار واکس بر روی تولیدات، علاوه بر مسدود کردن روزنه ها و به دنبال آن کاهش تنفس، براق شدن و افزایش بازار پسندی تولیدات را پس از عرضه به بازار را در پی دارد. همچنین به کار بردن قارچ کش ها بر روی میوه‌هایی که برای قرار گیری در انبار و سردخانه آماده می‌شوند، باعث از بین رفتن عوامل بیماری زای قارچی می‌شود که در طول مدت زمان انبار داری فعالیت دارند و محصولات را در برابر عوامل مخرب، حفظ می‌کند.

برای سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی پایانه های محصولات کشاورزی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی