طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی پرورش ماهی در قفس(پشت سد و قفسهای دریایی)

دو نمونه طرح توجیهی کامل برای پرورش ماهی در قفس(در دریا و پشت سد) آمادۀ دریافت می‌باشند. با وجود رشد کنونی جمعیت دنیا، تولید هر چه بیشتر پروتئین حیوانی از اهمیت زیادی برخوردار است. کشت آبزیان بدلایل زیادی به عنوان همگانی‌ترین و مؤثرترین راهکار جهت تولید پروتئین درآینده دنیا شناخته شده است. با مقایسه حیوانات پرورشی مهم دنیا مثل مرغ، خوک، ماهی و گاو با توجه به موارد ذیل اهمیت پرورش ماهی روشن می‌گردد.
ماهی و سایرآبزیان جزو حیوانات خونسرد هستند و برای تنظیم و ثابت نگهداشتن حرارت بدن خود هیچ گونه انرژی صرف نمی‌کنند و در مقایسه با حیوانات دیگر استعداد رشد بیشتری دارند(بجز بعضی از گونه ها).
وزن مخصوص بدن ماهی و دیگر آبزیان شناور کم و بیش نزدیک به وزن مخصوص آب بوده از این رو انرژی زیادی برای شناور کردن خود نیاز نداشته وانرژی به دست آمده از طریق غذا را صرف رشد می‌کنند.
پرورش ماهی در قفس نماد اقتصاد مقاومتی است. پرورش ماهی در قفس‌های تعبیه شده در دریا، به عنوان یک روش نوین در دهه‌های اخیر مورد توجه اغلب کشورهای فعال در زمینه آبزی‌پروری قرار گرفته است. برای تهیه و تنظیم این طرحها می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی