طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی چاپ سیلک اسکرین و تامپو و حرارتی(برای مجوز و وام)

نمونه طرح توجیهی دریافت وام برای خرید دستگاه چاپ اسکرین و تامپو آمادۀ دریافت می‌باشد. چاپ تامپو در گروه چاپ‌های گود قرارمی‌گیرد. این مسئله به دلیل استفاده از کلیشه گود در فرآینده چاپ می‌باشد. از ویژگیهای این شیوه امکان چاپ، روی مواد مختلف و متنوع هم از نظر جنس مواد مختلف و متنوع هم از نظر جنس مواد و هم از نظر شکل هندسی آنها می‌باشد؛ بطوریکه با این روش می‌توان بر روی سطوح صاف، منحنی، گرد، محدب و حتی‌کره عمل چاپ را انجام داد. واسط چاپ در تامپولاستیکی ازجنس سیلیکون است که به آن تامپو (tampon)می‌گویند. این شیوه چاپ بسیار شبیه به مهرهای لاستیکی است. با این تفاوت که در مهر حروف برجسته است اما در چاپ تامپو لاستیک سیلیکونی برجستگی ندارد و نقش را به شیوه‌ای دیگر به سطح قابل چاپ منتقل می‌کند. چاپ تامپو به دلیل آماده سازی نسبتاً ارزان و ماشین آلات نیمه اتوماتیک در تیراژهای کم برای بسیاری از کارهای چاپی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این شیوه چاپ به دلیل فشاری که تامپون به سطح چاپ شونده وارد می‌کند پشت سطح چاپ شونده بایستی محکم باشد، مثلاً در چاپ روی لیوان‌های پلاستیکی ابتدا بایستی قالبی به اندازه لیوان تهیه کرد تا در هنگام چاپ درون لیوان قرار گیرد. با این روش می‌توان بر روی سطوح صاف، منحنی، گرد، محدب و حتی کره عمل چاپ را انجام داد. واسط چاپ در چاپ تامپو، لاستیکی از جنس سیلیکون است که به آن تامپون می‌گویند. این شیوه چاپ بسیار شبیه به مهر‌های لاستیکی است با این تفاوت که در مهر حروف برجسته است اما در چاپ تامپو لاستیک سیلیکونی برجستگی ندارد و نقش را به شیوه‌ای دیگر به سطح قابل چاپ منتقل می‌کند. ظروف بستی ماست، خامه و... لیوان‌های پلاستیک، خودکار، ظروف زیر لیوانی، سی دی(CD)، ظروف پلاستیکی محصولات بهداشتی و آرایشی همگی نمونه‌هایی از محصولات قابل چاپ توسط روش تامپو می‌باشد می‌باشد.
چاپ سیلک‌اسکرین، چاپ اسکرین یا سری‌گرافی، اسلوبی که بر روش تکثیر با استِنسیل مبتنی است. در این اسلوب از پارچه توری ظریف(اغلب ابریشم)، چون سطح تکیه‌گاهی برای ورقه استنسیل استفاده می‌شود. ورقه استنسیل را روی پارچه - که بر روی کلافی(چهارچوب) محکم شده - می‌چسبانند. مرکب غلیظ را با ابزاری تیغه مانند(اسکویی‌جی) بر سطح استنسیل می‌گسترانند، که از بخش‌های نفوذپذیر توری به سطح دیگری در زیر کلاف می‌رسد. بدین ترتیب، نقش مورد نظر را می‌توان با رنگ‌های مختلف بر روی سطوح مستوی یا غیر مستوی چاپ کرد. تصویر چاپ شده با این اسلوب اغلب دارای لبه‌های تیز است، گویی کاغذی رنگی را بریده و چسبانده‌ایم. از این خاصیت توسط هنرمندان برای خلق آثار بدیع بکار رفته است. سیلک‌اسکرین و سری‌گراف به اثری اطلاق می‌شود که با این اسلوب تکثیر شده است.

مجموعۀ "سه هزار طرح"بدینوسیله آمادگی خود را جهت تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی مرتبط با صنعت چاپ، اعلام می‌دارد. برای سفارش خرید و یا نگارش طرح‌های توجیهی مرتبط با این گروه، با 09354300400 تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی