طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی کارخانه داروسازی(انواع دارو،قرص،شربت،کپسول،قطره)

صنعت دارو و تجهیزات پزشکی به عنوان یکی از صنایع استراتژیک که نقش مهمی در سلامت و امنیت جامعه دارد، همواره مورد توجه بوده است. دارو از مهم ترین کالاها در تجارت به جهت اثر گذاری بر سلامت انسان می‌باشد. صنعت دارو و صنعت تجهیزات پزشکی جزو صنایع با سطح فناوری بالا نیز قرار می‌گیرند لذا از این منظر توسعه و افزایش سهم ارزش افزوده و صادرات این صنایع، نشانی از پیشرفت سطح فناوری صنایع کشور نیز ارزیابی می‌شود. اگرچه سهم ارزش افزوده صنعت دارو تجهیزات پزشکی فقط 2.76درصد از کل صنایع 10نفر کارکن و بیشتر می‌باشد اما این صنعت به جهت تأثیر بر سلامت جامعه و در نهایت اثرات جانبی بر کل عملکرد اقتصاد کشور حائز اهمیت می‌باشد. امروزه صنعت داروسازی رفته رفته رتبۀ اول را در بین صنایع مختلف جهان بدست می‌آورد. دارو به لحاظ ارتباط مستقیم با سلامت و بهداشت جوامع مختلف، متناسب با اهداف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشورها مورد سوء استفاده‌های متفاوتی قرار گرفته است. در نظر گرفتن کشورهای جهان سوم به عنوان آزمایشگاه‌های زندۀ صاحبان اول داروسازی دنیا، ایجاد وابستگی دانش و فناوری تولید داروهای کلیدی، نمونه‌هایی از این سلطه‌گری‌ها می‌باشد.
با توجه به این مهم ضرور است کشور ایران نگاه خود را در تخصیص اعتبارات به صنعت دارو در مقایسه با سایر اقلام تغییر داده و به عنوان یک کالای استراتژیک به آن نگاه کند.
این امر مستلزم برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری اصولی در خصوص طراحی و ایجاد صنایع داروسازی با عنایت به اهداف اقتصادی و بازرگانی کسب و کار می‌باشد. بر همین اساس در این گزارش سعی بر آن است با توجه به الزامات بازار عرضه و تقاضا و نیز ابعاد فنی و تکنولوژیکی صنعتی داروسازی، نسبت به تحلیل فنی و مالی طرح اقدام شده و امکان‌پذیری پروژه از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گیرد. بدیهی است در نهایت با توجه به نتایج اقتصادی طرح، امکان مدیریت منابع و دارایی‌های طرح و ایجاد ارزش افزوده و سودآوری فراهم شده و ریسک پروژه کاهش می‌یابد. برای تهیۀ طرح‌های توجیهی داروسازی می‌توانید با مهندس تـألّـهی(09354300400) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی