طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی کارخانۀ فراوری سنگهای تزئینی ساختمانی(اسلب،تایل،پودر سنگ)

نرخ رشد فزاینده جمعیت، کمبود منابع سرمایه‌ای، موانعی که در راه انتخاب و انتقال تکنولوژی مناسب وجود دارد، نوعی هشدار برای کشورهای در حال توسعه جهان سوم است که برای گسترش فرصت‌های اشتغال و تأمین نیازهای اساسی افراد جامعه خود پیوسته بررسی و تحقیق نمایند و برنامه‌های مناسب و نوینی را جهت نیل به هدف مذکور تهیه و به اجرا گذارند. از این رو در بسیاری از کشورهای در حال توسعه، مهمترین مساله، برنامه ریزی، بررسی و تحقیق در زمینه جستجوی راههای گوناگون و مناسب جهت ایجاد فرصتها و امکانات اشتغال است.
ذخایر زیرزمینی‌ و معدنی‌ ایران‌ از تنوع‌ و وفور برخوردار است‌. اما این‌ ثروت‌ ارزشمند نیاز به‌ برنامه‌ریزی‌ جامع‌ و مدون برای‌ بهره‌برداری‌ دارد. برنامه‌ریزی‌ که‌ بتواند حداکثر ارزش‌ افزوده‌ را برای‌ اقتصاد کشور به‌ ارمغان‌ آورد، نیازمند سرمایه‌گذاری‌ و به‌کارگیری‌ فناوری‌ روز و پیشرفته‌ است‌ تا ضمن‌ تأمین ارزش‌ افزوده‌ قابل‌قبول‌ برای‌ اقتصاد ملی‌، ایجاد درآمد ارزی‌ مناسب‌ و فرصت‌های‌ اشتغال‌ جدید بنماید. ذخایر سنگ‌های‌ تزیینی‌ و نمای‌ ایران‌ در اکثر استان‌های‌ کشور وجود دارد. موقعیت‌ زمین‌شناسی‌ این‌ وضعیت‌ را در ایران به‌وجود آورده‌ است‌.
بیشترین‌ پراکندگی‌ سنگ‌های‌ تزیینی‌ و نمای‌ ایران‌ در استان‌های‌ خراسان‌، اصفهان‌، یزد، آذربایجان‌ غربی‌، فارس‌ و لرستان‌ و کمترین‌ تعداد معادن‌ سنگ‌های‌ تزیینی‌ در استان‌های‌ ایلام‌، بوشهر، خوزستان‌، قزوین‌ و گلستان‌ می‌باشد.
ذخایر پایه‌ سنگ‌های‌ تزیینی‌ و نمای‌ ایران‌ حدود 2 میلیارد تن‌ برآورد می‌شود که‌ تاکنون‌ 600 میلیون‌ تن‌ آن‌ به‌ اثبات رسیده‌ است‌. با وجود آنکه‌ ایران‌ در ردیف‌ ده‌ کشور عمده‌ دارای‌ ذخایر غنی‌ سنگ‌های‌ تزیینی‌ و نما به‌حساب‌ می‌آید، اما در تجارت‌ جهانی‌ آن‌ سهم‌ درخور توجهی‌ ندارد و این‌ در حالی‌ است‌ که‌ بخش‌ قابل‌توجهی‌ از سنگ‌های‌ صادراتی‌ ایران‌ به‌ صورت‌خام‌ به‌ بازارهای‌ جهانی‌ عرضه‌ می‌شود و بخش‌ قابل‌توجهی‌ از ارزش‌ افزوده‌ فرآوری‌ سنگ‌ نصیب‌ کشورهایی‌ می‌شود که‌ بابهره‌گیری‌ از فناوری‌ روز کالاهای‌ موردپسند بازار را تولید می‌کنند. با این‌ وصف‌ برای‌ کسب‌ حداکثر منافع‌ قابل حصول‌ نیازمند بهره‌گیری‌ از سرمایه‌گذاری‌ و فناوری‌ روز دنیا هستیم‌. کارخانه‌های تولید سنگ با به کارگیری مجرب ترین افراد و بهترین دستگاه‌ها، سنگ‌های کوپ را برش داده تا به صورتهای مختلف تزئینی و... جهت استفاده مشتریان آماده گردند. کیفیت و زیبایی سنگهای ایرانی در همه جهان مشهور است. انجمن صاحبان معادن سنگ ایران در کشورهای عربی، خاورمیانه، اروپا و آسیا کاملاً شناخته شده است. ایران دومین صادر کننده سنگ‌های طبیعی به تمام جهان است.
تعداد سنگهای ساختمانی که از معادن سنگ استخراج می‌شود و در کارگاه‌های تولیدی سنگ(سنگ‌بری‌ها) تولید و آماده تحویل می‌شوند بیش از 150 نوع است. از این رو این صنعت می‌تواند صنعت بسیار گسترده و پول سازی در ایران و در خاور میانه باشد.
همانگونه که در سالیان اخیر نیز مشاهده گردیده است صادرات صنایع سنگ واقعاً رشد بسیار زیادی در هر سال داشته به طوری که بسیاری از سرمایه‌گذاران داخلی نیز در این رشته سودآور سرمایه‌گذاری نموده‌اند.

برای تهیه و تنظیم طرحهای توجیهی ساختمانی و معدنی میتوانید با مهندس تـألّـهی(09354300400) تماس بگیرید.

۹۵/۱۱/۰۸
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی