طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی کپسول نرم و آنتی اکسیدان پیشگیری از سرطان

نمونه طرح توجیهی کامل تولید کپسول نرم و آنتی اکسیدان پیشگیری از سرطان الاژیک اسید انار آمادۀ دریافت است. ایجاد خط تولید کپسول نرم که آنتی اکسیدان پیشگیری از سرطان الاژیک اسید انار در داخل آن قرار می‌گیرد. انار یک منبع غنی از پلی فنلها است که این ترکیبات، آنتی اکسیدانهای قوی هستند و می‌توانند سلولهای بدن را در مقابل رادیکالهای آزاد محافظت کنند. از پلی فنلهای مهم موجود در انار می‌توان به الاژیک اسید اشاره کرد. الاژیک اسید از ترکیبات شاخص پوست میوه انار است و دارای خاصیتهای ضد التهابی، ضدباکتریایی، آنتیاکسیدان و ضد سرطان است. الاژیک اسید با جلوگیری از پخش سلولهای سرطانی از شروع سرطان و تکثیر تومور جلوگیری نموده و در طول رادیوتراپی و شیمی درمانی از سلولهای سالم محافظت می‌نماید.

پیش‌بینی رشد آتی بازار:
کاربردهای گسترده ژل نرم به عنوان بسته‌بندی ماده موثره دارویی بیانگر این است که تقاضای کنونی این محصول روند نزولی نخواهد یافت و بازار رو به رشدی برای آن متصور است. از طرفی با توجه به افزایش آگاهی و حساسیت اغلب مردم نسبت به بیماری سرطان و تمایل آنان برای پیشگیری، می‌توان انتظار داشت که مخاطبان الاژیک اسید در سالهای آتی روند رو به رشدی داشته باشند. مضاف بر این با توجه به شهرت انار ایران در بازارهای جهانی، این محصول فراوری شده می‌تواند در آینده علاوه بر بازارهای داخلی، بازارهای صادراتی را نیز تحت پوشش قرار دهد.

۹۹/۱۲/۱۷
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی