طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی کپسول های دارویی و قرص ژله ای و پوکه ژلاتینی دارو

نمونه طرح توجیهی تولید قرص‌های ژلاتینی پوکه ژلاتینی کپسول دارویی به شماره آیسیک 24291212 با مواد اولیۀ مصرفی ژلاتین با کد آیسیک 24291211، آمادۀ دریافت می‌باشد. ضمناً شماره تعرفه گمرکی کپسول دارویی از نوع ژلاتین 96020010 می‌باشد. تولید کپسول‌های خالی ژلاتین برای صنایع دارویی یکی از صنایع بسیار مهم و پایه ای محسوب می‌شود که با در نظر گرفتن پارامترهای تخصصی کار در این صنعت از اهمیت و ویژگی بسیار برخوردار است و برای ارائه محصولات کیفی می‌بایست در حین تولید، نکات فنی فراوانی از نظر فیزیکی و شیمیایی مد نظر تولید کننده قرار گیرد و به همین دلیل در تولید کپسول‌های دارویی هر تولید کننده‌ای باید از توانایی‌های مرتبط برخوردار باشد.

بدینوسیله مجموعۀ مشاورۀ فنی مهندسی"سه هزار طرح" آمادگی خود را جهت تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی تولید محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی اعلام می‌دارد. جهت سفارش نوشتن گزارشهای توجیه فنی مالی و اقتصادی، با 09354300400 تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی