طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیه مالی و تحلیل اقتصادی پروژه احداث و توسعه مرکز تجاری اداری تفریحی

نمونه طرح توجیهی کامل ساخت مجتمع تجاری-اداری-رفاهی آمادۀ دریافت می‌باشد. فضاهای تعبیه شده در این طرح عبارتند از: تجاری، اداری، هتل، انباری، لابی، آمفی تئاتر، سالن کنفراس، نمایشگاه، رستوران، کافی شاپ، فضای ورزشی، مشاعات، پارکینگ. هزینه‌های برآورد شده برای احداث یک مجموعه با کیفیت لوکس و مجهز به تأسیسات مرکزی، آسانسوها و نمای بسیار شیک و محوطه‌سازی زیاد در نظر گرفته شده است. برآورد تقریبی هزینه احداث این مرکز تجاری شامل هزینه‌هایی همچون خرید زمین، هزینه انتقال سند، هزینه ثبت، هزینه اخذ مجوز ساخت، هزینه اخذ انشعابات، هزینه تهیه نقشه اجرایی، هزینه تایید نقشه‌ها، هزینه ساخت بنا، هزینه مدیریت اجرایی و بالاسری، هزینه بیمه، هزینه محوطه سازی و... می‌باشد. برای تهیۀ این طرح توجیهی با مهندس‌تـألّـهی(09354300400) تماس بگیرید.

۹۷/۰۳/۲۷
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۱)

۲۹ خرداد ۹۷ ، ۱۶:۰۱ هادی کلانی
با سلام یک طرح توجیحی برای شرکا در قالب انحصار وراثت برای یک پلاک 3500 متر مربع داخل یکی از شهرهای شمال که کاربری خدمات عمومی دارد. صرفا جهت توجیح 50 نفر وراث که با سلیقه ها و علائق مختلف و ملک وراثتی بوده که به نوه ها رسیده است.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی