طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح تولید الکتروموتور و درایو سنکرون مغناطیس دائم

گزارش توجیهی فنی و مالی مشارکت در تولید الکتروموتور و درایو سنکرون مغناطیس دائم PMSM برای کولر آبی. محصول این پروژه قابلیت جایگزینی با موتور کولرهای آبی موجود را دارد و می‌تواند ضمن افزایش بهره‌وری کولر، کاهش قابل توجهی در مصرف انرژی ایجاد نماید.

پیش‌بینی رشد آتی بازار:
چالشهای موجود کشور در مصرف انرژی به ویژه در ایام پیک تابستان از یکسو، آلودگیهای زیست محیطی ناشی از تولید برق در کشور که عمدتاً متکی به سوختهای فسیلی است از سوی دیگر عواملی است که جهت‌گیری وزارت نیرو را به سوی بهینه‌سازی مصرف انرژی تغییر داده‌است. در حال حاضر تقریباً نیمی از انرژی الکتریکی تولیدی در جهان توسط موتورهای الکتریکی مصرف می‌شود که به دلایلی چون سادگی ساختمان و قیمت پایین بسیار پرکاربرد هستند. با این حال این موتورها دارای بازده و ضریب توان کمی هستند. در نتیجه در آینده نه چندان دور الکتروموتورهای نسل جدید جایگزین موتورها با بازده کم خواهند شد که این پروژه گامی عملی در این مسیر است.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی