طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

قیمت فروش طرح توجیهی خرید خط تولید کاغذ سنگی(کاغذ مصنوعی)

کاغذ سنگی نوعی از کاغذ است که از سنگ آهک تولید می‌شود و دارای ویژگی‌های بسیار زیادی است که همین ویژگی‌ها، سبب برتری آن نسبت به نوع معمولی و سلولزی است. یکی از مهمترین معایب کاغذ معمولی، آسیب پذیری شدید آن در برابر رطوبت است در حالی که کاغذ تولید شده از سنگ آهک، می‌تواند 50 سال در اقیانوس باقی بماند.
ویژگی دوم این نوع کاغذ ماندگاری بالای آن است بطوری که یک کاغذ معمولی بعد از گذشت چند دهه، حالت خود را از دست می‌دهد و فرسوده می‌شود ولی کاغذ سنگی، قابلیت ماندگاری تا حداقل 700 سال را دارد.
در کاغذهای معمولی، نیاز به 80درصد مصرف آب وجود دارد ولی این نوع کاغذ به هیچ عنوان آب نیاز ندارد و تنها انرژی برق مصرف می‌کند.
و نهایتاً اینکه این صنعت که یک صنعت سبز محسوب می‌شود منطبق بر استانداردهای حفظ محیط زیست می‌باشد و با توجه به اینکه ماده اولیۀ آن از سنگ آهک تشکیل می‌شود برای تولید آن نیازی به قطع درختان و نابود کردن جنگل‌ها نیست.
و در آخر اینکه بارزترین خصوصیت این کاغذ عدم استفاده از چوب درختان برای ساخت آن است چرا که تماماً از پودر سنگ در تولید آن استفاده می‌گردد. همچنین به دلیل بافت سفیدرنگ ذاتی این کاغذ به هیچ عنوان به سفیدکننده‌هایی که در تولید کاغذ چوب استفاده می‌گردد نیاز نیست و در نتیجه پسماند این سفید کننده‌ها آب رودخانه‌ها را آلوده نخواهد کرد(تا کنون سفید کننده‌ها از اصلی‌ترین آلاینده‌های صنایع تولید کاغذ بوده‌اند). برای تهیۀ طرح توجیهی تولید کاغذ از سنگ آهک کربنات کلسیم می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی