طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

مراحل سرمایه گذاری در صنعت با ارائه طرح توجیهی

چهارشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۵۷ ق.ظ

مراحل دریافت مجوز و تسهیلات

  1. انتخاب محصول: با توجه به پتانسیلهای کارفرما(از لحاظ مالی، اطلاعات فنی و پیشینه کاری) و پیش‌بینی مناسب بودن طرح، عنوان طرح انتخاب می‌گردد.
  2. عنوان طرح با بانک عامل جهت مساعدت کلی کنترل می گردد.
  3. تدوین امکان سنجی مقدماتی: در راستای انتخاب دقیق محصولات، بررسی اولیه و دقیقی محصولات مناسب و منفعت آفرین و شناخت بازار این محصول یا خدمات صورت می‌گیرد و یکی از نیازمندیهای اخذ مجوز نیز می‌باشد.
  4. توجیه پذیری از منظر بازار، تکنولوژی و شاخصهای مالی بررسی می‌گردد.
  5. اخذ مجوز: برای شروع ایجاد هر سیستم تولیدی یا خدماتی ابتدا باید به کسب مجوزهای مربوطه از سازمان های مرتبط پرداخت.(سازمان صنعت معدن تجارت، شرکت شهرکهای صنعتی، سازمانهای تامین کننده برق، آب و یوتیلیتی ها، سازمان منابع طبیعی و انجمن‌های صنفی)
  6. تدوین طرح توجیهی: در راستای توجیه سرمایه گذاری و بررسی امکان سنجی صنعت یا خدمات مورد نظر، بررسی دقیقی در راستای راه اندازی و بررسی تکنولوژی های روز صورت می‌گیرد.
  7. تامین منابع مالی: در راستای تامین هزینه های مالی به مذاکره با بانک های مربوطه پرداخته می‌شود. با توجه به امکانات ارائه شده در راستای تشویق سرمایه گذار به ارائه طرح تدوین شده به بانک پرداخته و تا حداکثر 70% سرمایه ثابت و 80% از سرمایه در گردش را به عنوان وام بانکی مصوب خواهد شد.
  8. اجرای طرح و راه اندازی پروژه: در راستای پیاده سازی پروژه این امکان وجود دارد که طرح به صورت EPC و یا MC به پیش برده شود تا به مرحله تولید برسد.
  9. بازار یابی و عرضه محصول: در راستای عرضه محصول می توان به بازاریابی و بازار سازی محصول، برند سازی، تست بازار و پخش محصول در بازارهای فعال و یا ایجاد شبکه پخش و یا مذاکره با شرکت های فعال در این زمینه ها پرداخت و محصول را به بازار عرضه نمود.

فلوچارت دریافت مجوز و اخذ تسهیلات طرح‌های توجیهی

شما می‌توانید برای تهیه طرح‌های توجیهی با 09354300400 تماس بگیرید.

۹۴/۱۱/۲۱
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی