طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

مشاهده طرح توجیهی تولید و مونتاژ تابلو روان LED و تلویزیون شهری

نمونه طرح توجیهی بسیار کامل برای خرید خطوط تولیدی مورد نیاز برای تولید و مونتاژ تابلوهای روان LED به منظور طراحی و ساخت تلویزیون‌های شهری و با هدف تبلیغات الکترونیک، آمادۀ دریافت می‌باشد. برای خرید این طرح توجیهی و یا سفارش سایر طرح‌های توجیهی مشابه در این زمینه، با 09354300400 تماس بگیرید.

تلویزیون شهری اصطلاحی است که به تابلو‌های غول پیکری اطلاق می‌شود که در کنار چهار راه‌ها، اتوبان‌ها، بزرگراه‌ها، پارک‌ها و استادیوم‌های ورزشی بر روی دکل‌های بزرگی نصب شده و به صورت رنگی تصاویر ویدیویی را پخش می‌کند. هر تلویزیون شهری با کنار هم قرار گرفتن کابینت‌های مجزایی با سایز حدود یک متر مربع ساخته می‌شود. هر کابینت مشابه یک تلویزیون کوچک، بخشی از تصویر بزرگ صفحه نمایش اصلی را ایجاد می‌کند. هر کدام از کابینت‌ها از جزء دیگری تشکیل می‌شوند که ماژول LED نام دارد. ماژول‌ها بلوک‌های مربع و یا مستطیل شکلی هستند که با کنار هم قرار گرفتن تعدادی از آنها کابینت‌ها ساخته می‌شوند. هر ماژول نیز به نوبه خود از لامپ‌های بسیار کوچکتری بنام LED تشکیل شده است. LED‌ها از مواد نیمه‌های و در کارخانه‌های ساخت قطعات الکترونیک ساخته شده و رنگ‌های متنوعی دارند. LED‌ها تنوع رنگ زیادی ندارند و در رنگ‌های قرمز، سبز، آبی و گاهی سفید و زرد تولید می‌شوند. هر LED از پیوند دو نیمه هادی نوع P و نوع N بوجود می‌آید که آن را پیوند PN می‌گویند. این پیوند تنها قادر به تولید یک رنگ است. در تلویزیون‌های شهری برای تولید سایر رنگ‌ها از ترکیب رنگ سه یا چهار LED با رنگ‌های اصلی قرمز، سبز و آبی استفاده می‌شود. هر پیکسل(کوچکترین جزء تصویر) در تلویزیون شهری شامل سه یا چهار LED با رنگ‌های اصلی است.

مواد اولیه و قطعات مصرفی عمدۀ مورد نیاز برای تولید تابلوهای روان ال ای دی عبارتند از:

  • پورتهای داخلی
  • سنسور دما
  • کابلهای ارتباطی
  • هاب سوئیچ
  • حافظه های مصرفی
  • منبع تغذیه
  • ماژولها
  • ...

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی