طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

مشاهده نمونه طرح توجیهی کامل سالن مجالس(سالن پذیرایی)

در این مطلب، یک نمونه طرح توجیهی کامل سالن پذیرایی(برگزاری مراسمات و مجالس عقد و عروسی و...) برای ارائه به بانک‌های و سازمان‌های ذیربط، آمادۀ دریافت می‌باشد. امروزه رستوران و تالارها و غذاخوری‌ها بخش جدا ناشدنی شهرهای بزرگ و حتی شهر‌های کوچک شده‌اند به گونه‌ایی که به هیچ وجه نمی‌توان شهری را بدون آنها متصور شد گویی شهر با آنها تعریف شده است این وابستگی به حدی است که بعید به نظر می‌رسد کسی حداقل یک بار در ماه در آنها نرود و دلی از عزا در نیاورد.
غذاخوری‌ها از دیدگاه نوع مشتریان، بهای خوراک‌ها و کیفیت خدمات ارایه شده، اغلب به دو دسته بخش می‌شوند، دستۀ نخست، غذاخوری‌های بی‌تکلف و ارزان قیمت‌اند که بیشتر مشتریانشان از باشندگان همان محل هستند یا در همان محدوده کار می‌کنند. در این گونه غذاخوری‌ها، میهمانان مقید به رعایت آداب و رسوم ویژه‌ای نیستند و بیشتر با لباس‌های معمولی و غیر رسمی در غذاخوری حاضر می‌شوند. دستۀ دوم غذاخوری‌های گران‌قیمت هستند. در این گونه غذاخوری‌ها، بهای خوراک‌ها و خدمات بالاست و بسته به عرف و فرهنگ جوامع گوناگون، میهمانان با پوشاک رسمی یا نیمه‌رسمی حضور می‌یابند.
ارایۀ غذا در رستوران و تالار با همکاری همۀ کارمندان رستوران و تالار انجام می‌شود. چینش ادوات غذاخوری، ارایۀ منو و دریافت سفارش از میهمانان و ارایۀ غذا به ایشان، تحویل صورت‌حساب، دریافت وجه و در پایان مرتب‌ساختن و پیراستن میز از وظایف پادو‌هاست. پخت غذا نیز از وظایف آشپزها به شمار می‌آید.

برای سفارش خرید این طرح و یا نوشتن سایر طرح‌های توجیهی و گزارش‌های امکان سنجی مشابه در این زمینه، با 09354300400 (مهندس تـألّـهی)تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی