طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

نمونه طرح توجیهی و ارزیابی اقتصادی تولید تابلو  برق فشار قوی و ضعیف

نمونه طرح توجیهی بسیار کامل تولید تابلو برق فشار قوی، ضعیف و متوسط آمادۀ دریافت می‌باشد. بنا بر تفسیری کالای فوق کالای واسطه‌ای صنعت برق می‌باشد و تغذیۀ اصلی یک واحد صنعتی به لحاظ تأمین انرژی الکتریکی به عهدۀ تجهیزاتی است که برای هر طرح صنعتی منظور می‌شود و نمی‌توان واحد صنعتی را بدون این کالا متصور شد.
در حال حاضر 2 روش عمده در تولید کالای فوق وجود دارد.
1- تولید کلیه قطعات و اجزا کالا و طراحی و تولید محصول نهایی.
2- استفاده از قطعات و اجزا آماده و انتخاب تکنولوژی طراحی مونتاژ.
این روش شامل(روش) تولید در بخش عمده می‌باشد و این دو بخش شامل 4 مرحله می‌باشد. بخش اول عملیات سری ساخت بدنه و اسکلت و همچنین عملیات رنگ بدنه صورت می‌گیرد. بخش دوم خود یک فعالیت مستقل از بخش اول می‌باشد که شامل 2 مرحله مونتاژ و کنترل است. فعالیت مونتاژ وقتی شروع خواهد شد که بدنۀ فلزی رنگ خورده و آمادۀ مونتاژ می‌شود. علت عمده انتخاب این روش موجود نبودن امکان تولید این قطعات در حال حاضر در کشور باشد.
اگر از سیستم کنترل کیفیت استفاده می‌کنید، روش کنترل و ایستگاههای کنترل در خط تولید را مشخص کنید.
کنترل در بخش فلزی مربوط به ابعاد و اندازه‌گیری می باشد و می تواند در ایستگاه برش و خم و پس از مرحلۀ ساخت فریم و قبل از عملیات رنگ صورت گیرد. در مرحلۀ رنگ تست شیمی و مقاومت رنگ را خواهیم داشت و در فعالیت و مرحلۀ مونتاژ کنترل پیوسته است. با این توضیح که پس از سیستم بندی و نصب کلیۀ اجزای الکتریکی یک تست نهایی از محصول خواهیم داشت.
چنانچه تولید کالا توام با هر یک از آلودگیهای محیطی(هوا.صدا.آب) می‌باشد روش پیش‌بینی شده جلوگیری از آلودگی‌های مذکور را شرح دهید.
کالای مذکور فاقد هر گونه آلودگی‌های محیطی می‌باشد. برای تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی گروه برق و الکترونیک می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۶/۱۳
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی