طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

نمونه طرح توجیهی کارخانه سنگ بری(تولید سنگ مرمر و گرانیت)

نرخ رشد فزاینده جمعیت، کمبود منابع سرمایه‌ای، موانعی که در راه انتخاب و انتقال تکنولوژی مناسب وجود دارد، نوعی هشدار برای کشورهای در حال توسعه جهان سوم است که برای گسترش فرصت‌های اشتغال و تأمین نیازهای اساسی افراد جامعه خود پیوسته بررسی و تحقیق نمایند و برنامه‌های مناسب و نوینی را جهت نیل به هدف مذکور تهیه و به اجرا گذارند. از این رو در بسیاری از کشورهای در حال توسعه، مهمترین مساله، برنامه ریزی، بررسی و تحقیق در زمینه جستجوی راههای گوناگون و مناسب جهت ایجاد فرصتها و امکانات اشتغال است.
ذخایر زیرزمینی‌ و معدنی‌ ایران‌ از تنوع‌ و وفور برخوردار است‌. اما این‌ ثروت‌ ارزشمند نیاز به‌ برنامه‌ریزی‌ جامع‌ و مدون برای‌ بهره‌برداری‌ دارد. برنامه‌ریزی‌ که‌ بتواند حداکثر ارزش‌ افزوده‌ را برای‌ اقتصاد کشور به‌ ارمغان‌ آورد، نیازمند سرمایه‌گذاری‌ و به‌کارگیری‌ فناوری‌ روز و پیشرفته‌ است‌ تا ضمن‌ تأمین ارزش‌ افزوده‌ قابل‌قبول‌ برای‌ اقتصاد ملی‌، ایجاد درآمد ارزی‌ مناسب‌ و فرصت‌های‌ اشتغال‌ جدید بنماید. ذخایر سنگ‌های‌ تزیینی‌ و نمای‌ ایران‌ در اکثر استان‌های‌ کشور وجود دارد. موقعیت‌ زمین‌شناسی‌ این‌ وضعیت‌ را در ایران‌به‌وجود آورده‌ است‌.
بیشترین‌ پراکندگی‌ سنگ‌های‌ تزیینی‌ و نمای‌ ایران‌ در استان‌های‌ خراسان‌، اصفهان‌، یزد، آذربایجان‌ غربی‌، فارس‌ و لرستان‌ وکمترین‌ تعداد معادن‌ سنگ‌های‌ تزیینی‌ در استان‌های‌ ایلام‌، بوشهر، خوزستان‌، قزوین‌ و گلستان‌ می‌باشد.
ذخایر پایه‌ سنگ‌های‌ تزیینی‌ و نمای‌ ایران‌ حدود 2 میلیارد تن‌ برآورد می‌شود که‌ تاکنون‌ 600 میلیون‌ تن‌ آن‌ به‌ اثبات‌رسیده‌ است‌. با وجود آنکه‌ ایران‌ در ردیف‌ ده‌ کشور عمده‌ دارای‌ ذخایر غنی‌ سنگ‌های‌ تزیینی‌ و نما به‌حساب‌ می‌آید، اما درتجارت‌ جهانی‌ آن‌ سهم‌ درخور توجهی‌ ندارد و این‌ در حالی‌ است‌ که‌ بخش‌ قابل‌توجهی‌ از سنگ‌های‌ صادراتی‌ ایران‌ به‌ صورت‌خام‌ به‌ بازارهای‌ جهانی‌ عرضه‌ می‌شود و بخش‌ قابل‌توجهی‌ از ارزش‌ افزوده‌ فرآوری‌ سنگ‌ نصیب‌ کشورهایی‌ می‌شود که‌ بابهره‌گیری‌ از فناوری‌ روز کالاهای‌ موردپسند بازار را تولید می‌کنند. با این‌ وصف‌ برای‌ کسب‌ حداکثر منافع‌ قابل‌حصول‌ نیازمندبهره‌گیری‌ از سرمایه‌گذاری‌ و فناوری‌ روز دنیا هستیم‌. کارخانه‌های تولید سنگ با به کارگیری مجرب ترین افراد و بهترین دستگاه‌ها، سنگ‌های کوپ را برش داده تا به صورتهای مختلف تزئینی و... جهت استفاده مشتریان آماده گردند.کیفیت و زیبایی سنگهای ایرانی در همه جهان مشهور است. انجمن صاحبان معادن سنگ ایران در کشورهای عربی، خاورمیانه، اروپا و آسیا کاملاً شناخته شده است. ایران دومین صادر کننده سنگ‌های طبیعی به تمام جهان است.
تعداد سنگهای ساختمانی که از معادن سنگ استخراج می‌شود و در کارگاه‌های تولیدی سنگ(سنگ‌بری‌ها) تولید و آماده تحویل می‌شوند بیش از 150 نوع است. از این رو این صنعت می‌تواند صنعت بسیار گسترده و پول سازی در ایران و در خاور میانه باشد.
همانگونه که در سالیان اخیر نیز مشاهده گردیده است صادرات صنایع سنگ واقعاً رشد بسیار زیادی در هر سال داشته به طوری که بسیاری از سرمایه‌گذاران داخلی نیز در این رشته سودآور سرمایه‌گذاری نموده‌اند.
هدف از انجام این پروژه تأسیس یک شرکت مکانیزه، مستقل و بزرگ سنگبری جهت تولید انواع سنگهای تزئینی در طرحها و رنگهای مختلف و با استفاده از استانداردهای جهانی جهت برآوردن گوشه‌ای از نیازهای بازار داخلی کشور می‌باشد. برای تهیۀ طرح‌های توجیهی مرتبط با تولید، واردات، صادرات و فراوری انواع سنگهای تزئینی ساختمانی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۸/۲۰
مهندس تـألّـهی

تولید سنگ آنتیک- تأسیس سنگ فروشی- واردات سنگ- صادرات سنگ آهن به چین

تولید سنگهای تزئینی مصنوعی با استفاده از باطله معادن سنگ مصنوعی

خط تولید هوندافیل از کوپ سنگ تراورتن- تایل گرانیت از کوپ سنگ گرانیت

خط ساب رزینی سنگهای ماربل- روش تولید سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی

سنگ دانه بندی شده- سنگ شکن- خط تولید موزائیک از پودر سنگ و سیمان

سنگ گرانیت تراورتن مرمریت مصنوعی- بسته بندی سنگ های ساختمانی

سنگبری مدرن- سنگهای تزئینی ساختمانی- سنگ تایل-سنگ اسلب از سنگ خام(کوپ)

سنگبری و تولید سنگهای ماربلی- طرح توجیهی تولید پودر سنگ رنگی

طرح توجیهی سنگ شکسته و دانه بندی شده-بانکی- وام- تسهیلات- جواز

طرح توجیهی سنگ مصنوعی از ضایعات سنگی- نوشتن- تهیه- انجام- کامفار

ماشین آلات- فرآوری سنگهای ماربل(سنگ های تزئینی آهکی)

مطالعات امکان سنجی طرح تولید تایل سنگ گرانیت- فرآوری سنگهای تزئینی

پروژه طرح توجیهی موافقت اصولی بانکی کارگاه سنگبری تولید سنگ های تزئینی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی