طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

نمونه طرح توجیهی کامل پایانه صادرات محصولات کشاورزی

این طرح با هدف تولید محصولات کشاورزی و باغی ایران و همچنین صادرات محصولات کشاورزی در ایران می‌باشد. احداث پایانه صادرات محصولات کشاورزی به منظور بهره گیری از پتانسیل‌های موجود در منطقه و همچنین صادرات محصولالات کشاورزی به کشورهای همسایه می‌باشد.
مضافاً اینکه استفاده از پتانسیل‌های موجود در کشورهای همسایه برای واردات محصولات کشاورزی و صادرات مجدد آن برای بهره مندی از درآمدهای حاصل از فرآیند های افزایش ارزش(Value Adding Processes) از دیگر اهداف این طرح است.
بعلاوه با اجرای این طرح، امکان تبدیل شدن به یکی از مراکز شبکه ملی صادرات محصولات کشاورزی کشور و پوشش نیاز صادراتی در فصول مختلف با ایجاد ارتباط با مراکز دیگر کشور در شهرهای مختلف و مرتبط فراهم می‌گردد. دستاوردهای این طرح نیز عبارتند از:

  • محرک توسعه صادرات محصولات کشاورزی و باغی
  • مشوق سرمایه گذاری بخش خصوصی
  • ایجاد بستر مالی برای توسعه منطقه
  • درآمدزایی ملی و جریان ارزی
  • ایجاد اشتغال

این مجموعه شامل بارانداز، واحد درجه بندی و سورتینگ، واحدهای افزایش ارزش، واحد بسته‌بندی شامل مقوا، پلاستیک، چاپخانه و...، انبار، سردخانه، انبارهای سرد، کارخانه تولید میوه خشک، کارخانۀ تولید آب میوه، کارخانۀ تولید کنسانتره میوه، کارخانه تولید تمر، چیپس و لواشک میوه، کارخانه تولید کمپوت، کارخانه تولید ژله میوه، کارخانه تولید مربای میوه، کارخانه تولید روغن دانه انگور و... میباشد.

برای تهیه و تنظیم این طرح میتوانید با مهندس تـألّـهی(09354300400) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی