طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

پروژه توجیه فنی و اقتصادی تولید نهال سالم و گواهی شده

نمونه طرح توجیهی تولید نهال و بذر گواهی شده(Certified) آمادۀ دریافت می‌باشد. با توجه به اینکه این طرح در منطقۀ... احداث می‌گردد، ایجاد مرکز تولید نهال گواهی شده برای این بخش از کشور با بهره گیری از دانش محققین بومی و مشارکت بخش خصوصی مهمترین هدف اجرای این طرح می‌باشد. همانطور که می‌دانیم کشور ایران خواستگاه بسیاری از ارقام مهم میوهای محصولات باغبانی می باشد. انار، انجیر، خرما، زعفران، پسته، بادام و... جزء ذخایر ژنتیکی با ارزش کشور ما محسوب می‌شوند و جمهوری اسلامی ایران حائز جایگاه اول تا سوم در تولید این محصولات در جهان است. توجه به این مزیت های بالقوه مستلزم صیانت از ارقام مهم محصولات باغی و تلاش در جهت حفظ کیفیت آنها و بهره برداری اقتصادی با رعایت ضوابط و استانداردهای فنی است. حمایت از ارقام بومی و محلی و جلوگیری از خروج غیر قانونی ژرم پلاسم گیاهی با ارزش از کشور با شناسایی و ثبت ارقام و رعایت حقوق مالکیت بهنژادگران فراهم میگردد. همچنین احراز سلامت مواد گیاهی پایه با استفاده از روشهای مختلف می تواند در ارتقاء کیفیت نهال بعنوان مهمترین نهاده تولید محصولات باغبانی نقش تعیین کنندهای در افزایش و پایداری تولید محصولات باغی داشته باشد. چون بسیاری از عوامل بیمارگر با نهال منتقل می گردند توجه به کیفیت نهال می تواند از انتشار آلودگی در باغات جلوگیری نماید. با توجه به نقش و اهمیت محصولات سردرختی در تامین ویتامین های مورد نیاز بدن انسان بدون شک پرداختن به مسائل کیفی در احداث باغات و نگهداری آنها بطور غیرمستقیم به سلامت جوامع انسانی کمک می نماید. رعایت اصول به باغی و استفاده از نهال سالم و اصیل از مصرف بی رویه مواد شیمیایی آفت کش جلوگیری نموده و آسیب کمتری به طبیعت وارد خواهد نمود. از طرفی چون در حال حاضر اغلب مواد شیمیایی از کشورهای خارجی تهیه می‌شوند در صورت رعایت موارد فنی ارز کمتری از کشور خارج می شود.

برای تهیه و تنظیم و نگارش طرح‌های توجیهی کشاورزی و آزمایشگاههای کشت بافت گیاهی با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی