طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

گزارش توجیه فنی مالی تولید کک متالورژی(سال 99)

چهارشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۹، ۰۸:۰۰ ق.ظ

گزارش توجیه فنی مالی تولید کک متالورژی

کک متالورژی در فرآیندی موسوم به فرآیند کک پزی از ذغالسنگ کک شو استخراج می‌شود. مهمترین کاربرد این محصول، صنایع متالورژی به ویژه تولید فولاد و آلومینیوم است که در این فرآیند هم به عنوان منبع انرژی و هم به عنوان احیاء کننده اصلی در کوره بلند نقش دارد. علاوه بر این، کک در تولید فروآلیاژها و همچنین الکترود گرافیتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تقاضای بازار(مشتریان):
کک یکی از مواد اولیه اصلی در تولید فولاد است که مصرف آن به ازای تولید هر تن فولاد 580 کیلوگرم است. علاوه بر صنعت فولاد، واحدهای تولید فروآلیاژ استان نیز به کک نیاز دارند. ضمن این که کک در تولید الکترود گرافیتی نیز نقش اساسی دارد. به این نیاز باید تقاضای کارخانجات قند و شکر را نیز افزود. در حال حاضر بخشی از کک مورد نیاز استان از طریق واردات تامین می‌شود که قیمت هر تن کک وارداتی در حدود 250 دلار است. بخش دیگر این نیاز نیز از ذوب آهن اصفهان خریداری می‌شود. قیمت هر تن کک در بازار داخل حدود یک میلیون و ....هزار تومان است. این در حالی است که بر اساس برآوردهای انجام شده، هزینه تمام‌شده تولید هر تن کک در صورت در اختیار داشتن دستگاه‌های مناسب و روش کک‌پزی مدرن، حدود ...هزار تومان است.

۹۹/۱۲/۲۷
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی