طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

گزارش توجیه فنی و مالی تولید خودرو برقی

سه شنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۹، ۰۸:۰۰ ق.ظ

گزارش توجیه فنی و مالی تولید خودرو برقی

نمونه طرح توجیهی کامل احداث واحد طراحی و تولید سیستم یکپارچه موتور، درایو، شارژر و مبدل DC به DC خودرو برقی. خودروهای برقی خودروهایی هستند که به جای موتورهای مکانیکی و استفاده از سوختهای فسیلی متداول در خودروهای احتراق داخلی، دارای باتریهای الکترونیکی هستند و نیروی محرکه خود را از طریق انرژی الکتریکی به دست می‌آورند. از مزایای خودروی برقی نسبت به خودروهای احتراقی می‌توان به کاهش قابل ملاحظه آلودگی هوا، کاهش گازهای گلخانه‌ای و کاهش وابستگی به بنزین اشاره کرد. امری که در سال‌های اخیر توجه مدیران و سیاستگذاران را به ویژه در کلانشهرهای جهان به خود جلب نموده است.

پیش‌بینی رشد آتی بازار:
توسعه بازار خودروهای برقی در گامهای نخستین عمدتاً با دو چالش اصلی مواجه است. یک. هزینه تمام شده بالا که کاهش آن نیازمند افزایش مقیاس است. دو. کمبود تقاضا که افزایش آن نیازمند کاهش قیمت است. راهحل رفع این پارادوکس در ایران نیز مانند بسیاری از کشورها، تفاهم با شهرداری‌ها است. در آینده نزدیک، نیاز شهرداری‌ها به نوسازی ناوگان حمل‌ونقل شهری به منظور کاهش هزینه‌های سوخت و همچنین کاهش آلودگی هوا به طور خاص در کلانشهرها امری است اجتناب‌ناپذیر که می‌تواند ضمن افزایش مقیاس تولید، هزینه تمام شده خودروهای برقی را نیز کاهش دهد.

۹۹/۱۲/۲۶
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی