طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

گزارش توجیه پذیری فنی و اقتصادی تولید و فرآوری ژل گیاه آلوئه ورا(فروش ژل و پالپ)

نمونه طرح توجیهی کامل تولید فراورده‌های آلوورا آمادۀ دریافت می‌باشد. رشد روز افزون کشت و پرورش گیاه آلوئه در ایران فرصتی ایجاد نموده است تا با استفاده از شرایط تجارت داخلی و بازارهای بین‌المللی نسبت به فرآوری این محصول اقدام کرد. از جمله این اقدامات تولید و فرآوری ژل آلوئه‌ورا است. معمولاً امروزه دردنیا استحصال ژل آلوئه ورا به دو صورت انجام می‌شود:
1. سنتی(دستی)؛
2. اتوماتیک(دستگاه های ژل‌گیری).
استحصال ژل به صورت دستی به دلیل مشکلات فراوانی که دارد در حال منسوخ شدن می‌باشد. از جمله مشکلات این روش: هدر رفتن وقت، نیاز به نیروی کار فراوان و با تجربه، کاهش سود و پایین بودن راندمان تولید است. شرکت‌های تولیدکنندۀ فراورده‌های آلوئه‌ورا ژلی که به صورت دستی استحصال شود را به دلیل عدم رعایت بهداشت و فسادپذیری، کمتر مورد استقبال قرار می‌دهند، زیرا ژل پس از استحصال نیاز به فیکساتور دارد که در شرایط دستی این کار انحام نمی‌شود. استحصال به صورت اتوماتیک، بسیاری ازمعایبی که در روش دستی وجود دارد را نداشته و دارای مزایای فراوانی نیز می‌باشد که در نوع خود بی‌نظیر می‌باشد. مانند: یک محیط کاملاً اتوماتیک، سیستم قابل کنترل، افزایش سود و راندمان کاری، بکارگیری نیروی انسانی به صورت تخصصی، کیفیت بالا و بازارپسندی عالی و از همه مهمتر با قیمتی چند برابر گرانتر از محصولات هم نوع خود، بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می‌باشد. برای تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی کشت و صنعت آلوئه‌ورا با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی