طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

گزارش ممیزی احداث گلخانه‌های چوبی و فلزی

يكشنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۹، ۰۸:۰۰ ق.ظ

گزارش ممیزی احداث گلخانه‌های چوبی و فلزی

طرح توجیهی ارزیابی مالی گلخانه‌های چوبی و فلزی(مطالعه موردی محصول گوجه فرنگی، خیار و فلفل دلمه ای) آمادۀ دریافت می‌باشد. کشت گلخانه ای از جمله موضوعاتی است که امروزه توجه بسیاری از متخصصین، محققین و کشاورزان را به خود جلب کرده است. کشت گلخانه ای به معنای واقعی، جداشدن از محیط کشت آزاد است، بدین معنا که باید تمام شرایط لازم را برای رشد گیاه مثل خاک، رطوبت، دما، نور، میزان هوا، تنظیم املاح، اسیدیته آب و خاک و بالانس مواد غذایی مورد نیاز و ... را بطور مصنوعی فراهم کرد.
یکی از مهمترین مسایل برنامه ریزان در بخش کشاورزی، ارزیابی مالی واحد تولیدی در هر منطقه با توجه مسایل اقتصادی حاکم بر آن منطقه است. هدف از انجام این پژوهش ارزیابی مالی گلخانه‌های چوبی و فلزی استان اصفهان (مطالعه موردی محصول گوجه فرنگی، خیار و فلفل دلمه ای) می باشد. لذا در این پژوهش به منظور تعیین ارزیابی مالی گلخانه های مدرن و سنتی، ارزش افزوده یک متر مربع گلخانه با توجه به هزینه های گلخانه های مدرن و سنتی اعم از تولید سبزی و صیفی و گل و گیاه زینتی محاسبه شده است. برای سفارش تهیه این طرح با ما تماس بگیرید.

۹۹/۰۶/۳۰

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی